Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady 1
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 22.5.2018

2BL a 2DO (ti, kteří nejeli na kurz) - výstava na Pražském hradě, Zuzana Kadlčíková, Michael Nejedlo 2CL, 2DO - cyklistický kurz (studenti z 2CL, kteří se kurzu neúčastní, dle pokynů Hany Kučerové Rechnerové, studenti z 2DO, kteří se kurzu neúčastní, mají výuku a program s 2BL)

Nepřítomné třídy12345678910
2BLkulkulkulkulkulkulkul
2CLspospospospospospospo
2DOspospospospospospospo
3ALprxprxprxprxprxprxprxprxprxprx
3BLprxprxprxprxprxprxprxprxprxprx
3CLprxprxprxprxprxprxprxprxprxprx
3DOprxprxprxprxprxprxprxprxprxprx
4ALmatmatmatmatmatmatmatmatmatmat
4BLmatmatmatmatmatmatmatmatmatmat
4CLmatmatmatmatmatmatmatmatmatmat
4DOmatmatmatmatmatmatmatmatmatmat
Nepřítomní učitelé12345678910
Boritzka Peter--....-....
Brát Marek-........--
Březáková Helena..........--
Frydryšková Yvetta..UaUa..---
Hais Petr-----
Hašek Marek..........-....
Hodačová Andrea..........---
Hrubá Iva---..
Kadlčíková Zuzana-............
Kalinová Ilona----....-
Klínský Petr--....
Kuželová Marika-......Hu......
Mátlová Veronika..-......--
Müllerová Tamara....-St..-..
Nakládalová Eva............--
Nedvědová Dana............
Nejedlo Michael....>>..........
Pavlíček Václav........-..---
Polášková Iva........-....-
Prahlová Michaela..........-..
Rabochová Pavlína....-........-
Rejková Jana............--
Russová Ana Maria-..
Schwarzová Helena--St........
Sláma Petr-------
Starzinská Kamila........
Steinbauer Jan............-..-
Terreros Barbora....
Trinerová Lucie--..--....
Urbancová Hana..---......-
Urbaníková Vlasta---....--
Žoldáková Martina-............-
Místnosti mimo provoz12345678910
201matmatmatmatmatmatmatmatmatmat
205matmatmatmatmatmatmatmatmatmat
206jinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
207jinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
208jinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
209jinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
210jinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
211jinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
301matmatmatmatmatmatmatmatmatmat
310jinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
311jinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
405jinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
407jinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
Změny v rozvrzích učitelů:
Avdejeva Anastasia2. hododpadáSJ4BL (s2)
3. hododpadáSJ4DO (sj)+
4. hododpadáRJ3DO (rj)+
5. hodzměna RJ1DO (rj)+(105)
6. hodnavíc SJ1AL (sj)(101)
7. hodpřesun <<SJ1AL (sj)(101)z 25.5. 3. hod
7. hododpadáSJ2DO (sj)+
Bečvářová Lenka1. hododpadáUCE3DO (s1)
2. hododpadáUCE2DO (s1)
3. hodpřesun <<UCE2AL (s2)(305)z 6. hod
4. hodpřesun <<UCE2AL (s1)(305)z 7. hod
4. hododpadáUCE2DO (s2)
5. hododpadáUCE3DO (s2)
6. hodpřesun >>UCE2AL (s2)na 3. hod
7. hodpřesun >>UCE2AL (s1)na 4. hod
Borovičková Romana1. hododpadáCVU4AL (cvu2)+
2. hododpadáCVU4AL (cvu2)+
Hofrajtr Ivo2. hodzměna AJ1DO (s2)(309)
3. hodzměna AJ2AL (s1)(309)
4. hodzměna AJ2AL (s2)(408)
5. hododpadáAJ3DO (s1)
6. hodzměna AJ1CL (s1)(408)
7. hodpřesun <<AJ1CL (s1)(408)z 25.5. 5. hod
Hrubá Iva7. hododpadáSMA4CL (smaH)+
Hůla Jan1. hodpřesun <<BIO1CL(306)z 25.5. 6. hod
3. hodzměna BIO1BL(307)
4. hodzměna CHE1CL(306)
5. hodsupl. (Kz)BIO2AL(305)
Klínský Petr1. hodpřesun <<EKO1BL(307)z 23.5. 3. hod
2. hodnavíc EKO1BL(307)
2. hododpadáEKO3BL
3. hododpadáEKO2CL
Kučerová Rechnerová Hana3. hodpřesun <<PEK1DO (s2)(410)z 23.5. 4. hod
Rabochová Pavlína8. hododpadáCAE24CL (cae)+
9. hododpadáCAE24CL (cae)+
Russová Ana Maria4. hododpadáSJ3DO (sj)+
5. hodzměna SJ1DO (sjp)+(306)
Starzinská Kamila3. hodspojeno (Sw)MAT1AL (s1)(308)
3. hodzměna MAT1AL (s2)(308)
4. hodspojeno (Mu)MAT1AL (s2)(308)
4. hodzměna MAT1AL (s1)(308)
7. hododpadáMAT1DO (s2)zrušeno
Štrosová Jana1. hododpadáCJL4DO
3. hododpadáFJ4DO (fj)+
4. hododpadáFJ3DO (fj)+
5. hodzměna FJ1CL (fj)(408)
6. hodnavíc DEJ2AL(305)
6. hododpadáFJ2DO (fj)+
7. hododpadáFJ2DO (fj)+
Terreros Barbora7. hododpadáSSJ4CL (ssjT)+
Urbánková Dana1. hodpřesun <<FYZ1AL(406)z 6. hod
2. hodspojeno (Fd)MAT1CL (s1)(306)
3. hodzměna MAT1CL (s1)(306)
3. hodspojeno (Fd)MAT1CL (s2)(306)
5. hodnavíc ZEM1AL(406)
6. hodpřesun <<ZEM1BL(406)z 7. hod
6. hodpřesun >>FYZ1ALna 1. hod
7. hodpřesun >>ZEM1BLna 6. hod
Vobořilová Kateřina1. hododpadáEKO2DO (s1)
2. hodnavíc EKO1AL(308)
2. hododpadáEKO2DO (s2)
3. hododpadáPRA3DO
4. hodzměna EKO1DO(309)
5. hododpadáEKO1AL (s2)zrušeno
7. hododpadáEKO1AL (s1)zrušeno
Změny v rozvrzích tříd:
1AL1. hodFYZ(406)přesun <<Urbánková Danaz 6. hod
1. hodDEJodpadá(Pa)
2. hodEKO(308)navícVobořilová Kateřina
2. hodIKTs2odpadá(Hk)
2. hodAJs1odpadá(Hd)
3. hodMATs1(308)spojíStarzinská Kamila(Sw)
3. hodMATs2(308)změnaStarzinská Kamila
4. hodMATs2(308)spojíStarzinská Kamila(Mu)
4. hodMATs1(308)změnaStarzinská Kamila
5. hodZEM(406)navícUrbánková Dana
5. hodIKTs1odpadá(Nd)
5. hodEKOs2odpadá(Vb)
6. hodSJsj(101)navícAvdejeva Anastasia
6. hodFYZpřesun >>na 1. hod
7. hodSJsj(101)přesun <<Avdejeva Anastasiaz 25.5. 3. hod
7. hodEKOs1odpadá(Vb)
1BL1. hodEKO(307)přesun <<Klínský Petrz 23.5. 3. hod
1. hodZSVodpadá(Bk)
2. hodEKO(307)navícKlínský Petr
2. hodAJs1odpadá(Sb)
2. hodIKTs2odpadá(Mu)
3. hodBIO(307)změnaHůla Jan
5. hodIKTs1odpadá(Mu)
6. hodZEM(406)přesun <<Urbánková Danaz 7. hod
6. hodCJLodpadá(Nj)
7. hodZEMpřesun >>na 6. hod
1CL1. hodBIO(306)přesun <<Hůla Janz 25.5. 6. hod
1. hodAJs2odpadá(Hd)
2. hodMATs1(306)spojíUrbánková Dana(Fd)
3. hodMATs1(306)změnaUrbánková Dana
3. hodMATs2(306)spojíUrbánková Dana(Fd)
4. hodCHE(306)změnaHůla Jan
5. hodRJrj(105)změnaAvdejeva Anastasia
5. hodSJsjp(306)změnaRussová Ana Maria
5. hodFJfj(408)změnaŠtrosová Jana
6. hodAJs1(408)změnaHofrajtr Ivo
7. hodAJs1(408)přesun <<Hofrajtr Ivoz 25.5. 5. hod
7. hodCJLodpadá(Kz)
1DO2. hodAJs2(309)změnaHofrajtr Ivo
2. hodMATs1odpadá(St)
3. hodPEKs2(410)přesun <<Kučerová Rechnerová Hanaz 23.5. 4. hod
3. hodCJLpřesun >>na 25.5. 1. hod
4. hodEKO(309)změnaVobořilová Kateřina
5. hodRJrj(105)změnaAvdejeva Anastasia
5. hodSJsjp(306)změnaRussová Ana Maria
5. hodNJnjodpadá(Ka)
6. hodHOZodpadá(Uc)
7. hodMATs2odpadá(St)
7. hodAJs1odpadá(Sb)
2AL3. hodAJs1(309)změnaHofrajtr Ivo
3. hodUCEs2(305)přesun <<Bečvářová Lenkaz 6. hod
3. hodSJs2odpadá(Te)
4. hodAJs2(408)změnaHofrajtr Ivo
4. hodUCEs1(305)přesun <<Bečvářová Lenkaz 7. hod
4. hodPEKs1odpadá(Sw)
5. hodBIO(305)suplujeHůla Jan(Kz)
6. hodDEJ(305)navícŠtrosová Jana
6. hodNJs1odpadá(Ka)
6. hodUCEs2přesun >>na 3. hod
7. hodUCEs1přesun >>na 4. hod
2BL1.-7. hod Kulturní akce
2CL1.-7. hod Sportovní akce
2DO1.-7. hod Sportovní akce
3AL1.-10. hod Praxe
3BL1.-10. hod Praxe
3CL1.-10. hod Praxe
3DO1.-10. hod Praxe
4AL1.-10. hod Maturita
4BL1.-10. hod Maturita
4CL1.-10. hod Maturita
4DO1.-10. hod Maturita